İş İlanlarıİşsizlik

İBB Lise Mezunu Doğalgaz Açma-Kapama Personeli Alımı Yapacak

İBB yani İstanbul Belediyesinde işçi olarak çalışmak isteyenler için belediye tarafından işçi alım ilanı yayınlandı. Bu alımla işe alınacak olan belediyede daimi işçi olarak çalışacaklardır. Sizde bu işe başvuru yapmak için belediye tarafından belirlenen kuralları yerine getirmeniz gerekiyor. Eğer aşağıda ki şartları yerine getiriyorsanız sizlerde belediyeyi takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

İBB alacağınız yeni personellerin en az lise mezunu olmasını istiyor. İĞDAŞ bünyesinde çalışacak olan personel için aranan diğer şartların listesini aşağıda bulabilirsiniz. İBB internet sitesi kariyer bölümüne girerek bu şartları daha detaylı bir şekilde okumak mümkündür. Başvuruların ne zaman yapılacağı hakkında genel bilgide burada paylaşılacaktır.

İstanbul Belediyesi Gaz Açma Kapama Personeli Alımı Şartları

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İĞDAŞ bünyesinde istihdam edilecek olan personeller için alım şartları açıklandı. Başvuru yapmadan önce aşağıda ki şartları sağladığınızdan emin olmanız gerekiyor. Eğer şartları sağladığınızı düşünüyorsanız hemen başvurunuzu yapmaya hazırlanmalısınız.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • En az liseden mezun olmak
  • Özel olarak belirtilen zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlardan ceza almamış olmak
  • Motor ehliyeti olan A2’ye sahip olmak ve aktif olarak motosiklet kullanabilmek,
  • Akıl sağlığı ve bedensel olarak hiçbir engelinin bulunmuyor olması,
  • Kamu haklarından mahrum bırakılan bir ceza almamış olmak,
  • Askerliğini yapmış, tecil ettirmiş veya yedek sınıfı geçmiş olmak,
  • Sahada çalışacağı için bu duruma uyum sağlayabilecek olmak,
  • Takım çalışmasına uyumlu olmak,
  • Aynı iş yerinde benzer görevleri yapabilecek olmak.

Eğer bu şartları yerine getiriyorsanız yapmanız gereken İBB Kariyer sayfasını ziyaret ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formunda sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

İBB Doğalgaz Alım Başvuruları Nasıl Yapılır?

İBB doğalgaz personeli alımına başvuru yapmak isteyenler öncelikle İBB kariyer sayfasına giriş yapmalıdır. Burada hesabı olmayanlar “kayıt ol” butonuna basarak kısa sürede kayıt olabilirler. Ardından başvuru yapılacak ilan bulunarak başvuru işlemi gerçekleştirilmelidir.

Doğalgaz Kapama Açma personeli için yayınlanan ilan 22 Mayıs 2020 tarihinden bu tarafa aktiftir. Son başvuru tarihi olarak 1 Haziran 2020 tarihi görülmektedir. Sizde başvurunuzu bu tarihe kadar yaparak işe başvurunuzu yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün